SH
Soru Sahibi
25 Mart 2016 20:28

Panik atak mı başka bir şey mi ?

Doktor bey 4 gün önce elim ayağım boşaldı bayılacakmışım gibi daha sonra midemde yanma ağrı nefes darlığı sol kolumda yanma ağrı çarpıntı hissediyorum 4 gündür özellikle gece yatağa yattığımda. Acile gittim 2 kere bir şey çıkmadı. Dahiliyeye gittim kan testim normal midem için ilaç yazdı 2 hafta kullan geçmezse gel dedi. Kardiyolojiye gittim çarpıntım için ultrasonda bir şey çıkmadı yinede holter takalım dedi. Bende özellikle midem yanmaya başladıktan sonra bu belirtiler meydana geliyor sırtım ve sol kolum yanmaya başlıyor nefesim daralıyor. çarpıntı hep var. Tuvalete gittikten sonra bulantım geçiyor ama bir süre sonra tekrar geçiyor. Panik atak mı yoksa midemle ilgili mi ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Osman Şener
Dahiliye - İç Hastalıkları , Alerji Hastalıkları

Geçmiş olsun. Allerjik hastalıklarla ilgili bilgi ve randevu almak için www.allerjimerkezi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

26 Mart 2016 09:22