ÇS
Soru Sahibi
31 Mart 2020 12:07

Ozon redavi

Hocam merhaba. Ozon tedavisi uyguluyor musunuz? Uyguluyorsanız eğer corona virüse iyi geldiği söyleniyor bu konuda bilgi rica ederim. Kolay gelsin

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Kamuran Çelik
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp , Acil Tıp

Merhabalar ozon tedavisi uyguluyoruz. Ozon bağışıklılık sistemini aktive etmekte ve corona gibi süreçte direncimizi arttırmaktadır. Önceki yapılan ve bu süreçte yapılan çalışmalar ozonun bu konuda hem direnç kazanmada hem de enfeksiyon mevcutsa bu durumu tedavi etmekte yardımcı olmaktadır

31 Mart 2020 12:11