ŞD
Soru Sahibi
29 Temmuz 2021 01:34

Özafagus patoloji sonucu

Hayırlı akşamlar hocam.17 yaşı da erkek hasta Özafagus Patoloji sonucu: MATÜR SKUAMOZ EPİTEL nedemek acaba?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Nuray Uslu Kızılkan
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

merhabalar, şikayeti ve endoskopi raporu ve patoloji raporunun tamamını gönderibilrseniz dah yardımcı olabiliriz geçmişler olsun

2 Ağustos 2021 11:28