11 Ekim 2021 12:09

Hızlı nefesleniyor

Hocam kolay gelsin bebeğim soğuk algınlığı geçirdi iki ay önce antibiyotik kullandık geçit. şuan 6aylık fakat hızlı nefesleniyor ve terleyip yoruluyor. Ciğer filmi çektirdik temiz kalbi delikti kapanmıış kalp muayenesi oldu onda da birşey çıkmadı. Ne yapmamız gerek hocam yardımcı olur musunuz.sıkıntı nedir sayın hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Nuray Uslu Kızılkan
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

Merhabalar Öncelikle Çocuk hekiminizin değerlendirmesi uygundur. Gerekirse göğüs hastalıkları uzmanına yönlendirebilir. Geçmiş olsun

13 Ekim 2021 20:31