KE
Soru Sahibi
30 Ağustos 2020 21:12

Ovitrella kaç saat sonra ılıskı ve kaç gün ılıskı

Doktorum yumurtalarımın birden fazla olduğunu gelıstıgını ve garantı olması ıcın çatlatma ıgnesı 28 agustos Cuma günü 18.00 da ovitrella çatlatma ıgnesı vurdu *** *** ** ünde ılıskı olcak dedı acaba 31 cektıgını ayın unutmuş olabılır mı dıye düşündüm 3 gün ılıskı olsa sakıncası olurmu yoksa 2 gün olup 1 gün ara mı olması gerek kesınlıkle ? bide Burda hep 36 saat sonra ılk ılıskı yazıyor ama doktorum öyle demedı bana sorun olur mu acaba bize dırek tarih yazdığı ıcın saat ayarlamadık Ovolosyon takıp edıyorum orda çatlama henüz cıkmadı 36 saat sonra çatlama olması gerek deniyor ya o testlerde cıkmadı acaba çatlama olmuycakmı Hocam son olarak da femara ılac kullanıyordum ama ıgne olduktan sonra kullanmadım doktor bıse demedı hafta sonu gırdıgı ıcın doktoruma soramadım kullanmam gerekıyormu ıgneden sonra da acaba

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Yasemin Yarar Kıvrak
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Durumunuz oldukça komplike.Yüzyüze ayrıntılı değerlendirmem lazım.Uygun olduğunuz bir gün randevu alarak gelin görüşelim.Vm medicalpark santralden adıma randevu alabilirsiniz.

31 Ağustos 2020 11:22