YS
Soru Sahibi
6 Aralık 2020 23:26

Doğum Kontrol

Merhaba iyi günler ben 2 ay önce yazz doğum kontrol kullanmaya başladım fakat ilk paketten 24 hapın 18i vardı bende ondan başladım o paketin sonundaki 4 beyaz hapı atlayıp yeni pakete başladım şuanda o pakettin sonuna geliyorum. Fakat reglim bir hafta gecikti.Hiçbir gün atlamadım ve aynı saatte içtim.Bunun nedeni nedir? Şuanda ne yapmalıyım sizce?Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Yasemin Yarar Kıvrak
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Doğum kontrol haplarına bağlı olduğunu düşünmüyorum.Uygun olduğunuz bir gün randevu alıp hekiminiz ile görüşünüz

20 Ocak 2021 05:13