DI
Soru Sahibi
2 Mayıs 2021 13:01

Otist mi ?

Merhaba hocam benim 16 aylik bir erkek cocugum var benim sorum cocuga ismiyle cagirdigimizda bakmamasi canin isterse bakiyor netten baktim otizm diyor ama mesela 4 yasinda kuzeni var surekli yakalamac oynuyorlar surekli gulumsuyor bize annesine sarilip opmeye calisiyor mesela ben aksam isten gelince gelip kucagimda biraz oturup sonra tekrar oynuna donuyor da da ba ba gibi sesler cikariyor ama seslendigimizde her zaman bakmiyor acaba sebebi nedir hocam yardımcı olursaniz cok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Çocuk Gelişim Uzmanı Pelin Uzun
Çocuk Gelişim Uzmanı

Merhaba ibrahim bey bu şekilde bir tani koymak doğru olmaz otizmin birden çok belirtileri ve seviyeleri vardır. Size daha iyi yardımcı olabilmem adına ınstagramdan cocukveailedanismani_pelinuzun sayfama isim soyisim telefon numaranızı gönderebilirsiniz

2 Mayıs 2021 21:42