dg
Soru Sahibi
27 Kasım 2013 17:00

osteokondrom

mrb hocam ben bu ayın 20 sınde ankara abdurrahman yurtaslan onkolojı hastanesınde amelıyat oldum bacagımın sol diz arkasında kitle vardı 4.2 cm butun parcayı alıp cıkardılar su sıralar cok agrım oluyo bacagımı uzattıgımda pek agrımazken ayaga kalktıgımda cok agrıyor ve basmakta zorluk cekıyorum topal kalmaktan korkuyorum ne yapmam lazım? bu hastanede ayrıca osteokondrom dan suphelendıler daha parcanın sonucu bellı olmadı saygılar ...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hasan Tatari
Ortopedi ve Travmatoloji

Bu soruları ameliyatı yapan doktorunuza sormanız daha uygun olur.

6 Aralık 2013 11:41