AE
Soru Sahibi
23 Haziran 2017 23:45

Ortodonti Tedavisi

Merhaba hocam benim sorum daha önce ortodontik tedavi oldum fakat memnun kalmadım çünkü güldüğümde ve konuşurken üst dişlerim gözükmüyor pek ve biraz asimetri var yüzümde tedaviden sonra doktora söylediğimde en fazla bukadar olur dedi sonra başka bir doktora gittim oda dediki ön dişlerin alt dişlerinle ucu ucuna kapanıyor düzelmesi için ameliyat olman gerek dedi bende bir iş için ankaraya gittiğimde gazi diş hekimliğinde tavsiye ettikleri doktora randevu aldım doç.dr Mustafa Sancar Ataç filmleri inceledi ameliyat gerektiren durum söz konusu değil dedi çenelerin konumu ideal eğer ameliyat olursa bozulur dedi ne yapıcam bilmiyorum herkes farklı birşey söylüyor sizin fikjriniz nedir hocam neden böyle bir durumla karşılaştım ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Sınırda bir vaka olduğunuz anlaşılıyor. Cerrahisiz daha iyi bir hale getirmek mümkün mü uzaktan bilemeyiz. Sizi detaylı muayene eden hekimlere güvenmeniz gerekiyor.

30 Haziran 2017 00:22