NE
Soru Sahibi
24 Ocak 2021 09:11

Ortodonti open bite

Hocam merhaba 24 yaşındayım açık kapanış problemim var öndeki açıklık çok az birkaç mm kadar aynı zamanda üstteki büyük azı dişim uzayıp alttaki azı dişimi kapatmış ameliyat olmadan düzelmesi mümkünmü

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Elif Hanım, sizin ifadeleriniz durumun çok ileri bir seviyede olmadığını düşündürse de ameliyat olup olmama kararı sadece birkaç cümle ile alınabilecek bir karar değildir. Mutlaka klinik muayene gerekir. Sağlıklı günler dilerim.

24 Ocak 2021 20:04