TS
Soru Sahibi
9 Eylül 2017 12:36

Online diyet

Merhaba Trabzon'dan size yazıyorum , 20 yaşındayım 1.65 boyum ve 76 kilodayım. Zayıflamayı çok isitoyum bundan 3 sene önce 3 ayda 15kg vermiştim ama sonra üniveriste'de 10 kilosunu geri aldım ve eski motivasyonumu bulamıyorum, online diyet olarak bana yardımcı olabilirmisiniz acaba? Ücretleriniz ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim :)

1 cevap
Cevaplar (1)

Dilerseniz birlikte çalışabiliriz. Mail adresimiz: dytzehrabora@gmail.com

9 Eylül 2017 15:32