24 Kasım 2015 16:19

Önemli bir konu

merhaba hocam 16 yaşındayım ben istanbulda yaşıyorum ama şimdi şehir dışındayım istanbulda bana kanal tedavisimi dolgumu yapıldı hatırlamıyorum öğrenmem lazım çünkü diş ağrılarım tuttu çürüklerim dişçimede ulaşamıyorum burda diş hekimine görünmem lazım fakat kanal tedavisimi dolgumu anlamış değilim hocam kanal tedavisi yapıldığını nasıl anlarım acaba kesin olarak ne yaparak anlayabilirim kanal tedavisi yapıldıysa şeker çikolata yerken ağrımaması lazım ama çok ağrıyor bilgi verirmisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)

İlgili dişin filmine bakıldığında yapılan tedaviler net olarak görünür. Gideceğiniz hekim size bilgi verecektir.

24 Kasım 2015 21:28