AA
Soru Sahibi
13 Temmuz 2017 14:10

Omuz sakatlığım için yardım talebim

Lütfen yardim edin. Paten sürerken düştüm ve omuzum çıktı sandim oynatamadim ardindan zorlayinca tak diye oturdu sanki sonra oynatabildim. Gece oldu uyudum sabaha doğru çarşaf bile örtemedim üstüme omuzum o derece ağrıyordu ve kolumu yana acamiyorum bi miktar öne açabiliyorum ve oda kısıtlı. 3-4 gün geçti geceleri uyanınca ve sabah kalkınca dehşet bi ağrı oluyo onun haricinde gün içinde ağrı kesicilerle ayakta duruyorum. Doktora gittik röntgen çekildi kırık çıkık yok dedi ve elimi doktorun omzuna koymami istedi diger eliyle omuzuma baski falan yaptı herhangi bi ağrı çekmedim ama kolumu yana doğru acma ve öne doğru kaldirip sağa sola çevirdiginde acidan duvarlari yumruklayacaktim. Nolur yardım edin. Kas yırtılması falanmi var yoksa???

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun Bağları zedelemişsiniz. Fizik tedavi uzmanının görmesinde fayda var.

17 Temmuz 2017 16:55