SE
Soru Sahibi
22 Temmuz 2019 23:05

OMUZ ÇIKMASI

Merhaba Kolay gelsin hocalarım yüzme sonucu sağ omzum çıktı emar sonucumda aşağıdaki gibi olup herhangi bir ameliyat gerektirp gerektirmediği spor yapmama engel bi durum olmadığı hakkında bi düşünceniz varsa paylaşırsanız sevinirim harketlerimde fazla bi kısıtlama yok sadece bazen ağrı yapıyor. Humerus başının lateralinde kortikal düzensizlik ve subkortikal medüller sinyal patolojisi izlenmiştir. Lezyon Hıll sachs lezyonu olarak yorumlanmıştır. Biseps tendon kılıfında sıvı artışı mevcuttur. Müskülotendinöz yırtık ve retraksiyon izlenmemiştir. Omuz eklem sıvısı artmıştır. Subkorakoid bursada sıvı koleksiyonu oluşmuştur.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Gürkan Mola
Ortopedi ve Travmatoloji

geçmiş olsun..şimdilik bir sıkıntı yaşamıyorsanız,dikkatli şekilde yaşantınızı sürdürün.ancak mevcut bulgu ameliyat ister...

30 Ekim 2019 11:57