AT
Soru Sahibi
5 Mayıs 2019 00:58

Omuz ağrısı ve kolda uyuşma

Servikal spinal mr incrlemesi Merhaba C 5-6 diskinde postterior santral geniş bulging ve dural keseye basi izlenmektedir. nöralframenler hafif daralmistir. Gorunru alanina giren T1-2diskinde posterior santral minimal bulging ve dural keseye minimal indentasyon mevcuttur. Son 2 aydır sag omuzum da bir agri baş ve işaret parmagimda karıncalanma ve uyusma oluyor.

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Ahmet Çaylioğlu
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Merhaba detaylı muayene yapılması gerekiyor

22 Mayıs 2019 10:05
AT
Soru Sahibi

Akromioklavikuler eklemde hipertrofik deheneratif degisiklikler izlendi. Akrimion tip 2 konfigurasyyonda izlenmektedir. Subakromial subdeltoid bursalarda omuz ekleminde biceps tendonu cevresinde minimal sivi izlenmektedir.supraspinatus tendonu distalinde tendinozis ile uyumlu sintal artimi mevcuttur yaziyor emar sonucunda hocam sizce nedir

22 Mayıs 2019 10:13
Dr. Ahmet Çaylioğlu
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Merhaba fiziksel muayene gerekiyor

24 Mayıs 2019 20:28