yd
Soru Sahibi
2 Şubat 2017 22:07

okb 8 yıllık geçmiş

8 yıldır okb tedavisi görüyorum. İnsanların beni küçük görmeleri ve fiziksel olarak karşı koyamamaktan kaynaklı olduğu uzmanlarca söylendi. Çok vesvese yapıyorum, olayları hatırlayıp rahatsızlanıyorum. 2 YILDIR paxera 60 mg ve rexapin 5 mg kullandım karnım hamile kadınlar gibi şişti. Bunları bıraktım akşam tolvon ve stlizia 1 mg kullanmaya başladım bugün paxera bırakmamı cymbalta 60 mg kullanmamı söyledi uzman doktor ancak bu ilacın okb için etkisi olduğu yazılmıyor ne yapmalıyım sizce ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Paroksetin ve Olanzapin kilo aldırıcı yan etkileri olduğunu bildiğimiz moleküllerdendir. Kullanırken sıkı bir diyetin takibi önerilir. OKB semptomları çok çeşitlilik gösterebilir. Duloksetin molekülü de bu semptomlardan bazıları için kullanılabilir. Hekiminizin önerilerini takip edin. Kontrollerinizi aksatmayın.

15 Şubat 2017 10:25