YS
Soru Sahibi
7 Ekim 2013 16:58

Oğlumun sabahları oluşan baş dönmeleri var, buna istinaden sorum var size.

Hastamızın adı Burak YILDIRIM. 13 yaşında. Burak 'ın bir iki gündür sabah uyanışla oluşan kısa süreli baş dönmeleri var. Dahiliye polk. gittik kan tahlili biyokımya ve tıroıt testleri yaptırdık. Sizden ricam yüksek ve düşük değerleri yazıyorum, yorumlayabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar, Saygılarımla... BIYOKIMYA-RUTİN LDH-------------0 - 248.................264 Protein---------5.7 - 8.0 .................8.2 Klor-------------101 - 109 .................99 Kalsiyum-----8.8 - 10.6................10.9 HEMOGRAM HCT-----------43.3 - 53.7.................42.2 MCV----------80.0 - 97.0.................77.7 MCH----------27.0 - 31.2.................26.6 RDW---------11.6 - 17.2.................17.5

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Yücel Yalçın
Dahiliye - İç Hastalıkları

güzel kızım sakın bir daha dr.lara gitmeyin bütün tahliller süper normal yataktan hemen kalkması biraz otursun sonra kalksın rehber öğretmei varsa o biraz cinselli üzerine konuşsun

8 Ekim 2013 18:54