AH
Soru Sahibi
25 Şubat 2019 22:15

Oğlum hala konuşmuyor

Merhaba. 37 aylık oğlum hala konuşmuyor. Sadece anne baba dede mama aba abi gibi10 15 arası kelime söylüyor. Ne yapmalıyız. Hangi bölüme götürmeliyiz. Cevabınız için teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Çocuk Gelişim Uzmanı Pelin Uzun
Çocuk Gelişim Uzmanı

Merhabalar Hüsniye hanım. Bartın devlet hastanesinde çocuk gelişimci sorgulayabilirsiniz varsa götürmeniz gereken bölüm orasıdır. Ve ya çocuk gelişim takibi yapan pediatrilerde size yardimci olacaklardır.

26 Şubat 2019 08:13