CS
Soru Sahibi
12 Ocak 2020 11:16

Öfke kontrolü

Hocam ben eşimle dokuz senelik evliyim fakat çok sorunları var öfkesini aşka kontrol edemiyor sürekli kavga gürültü yapıyor ıssız bir senedir ve sürekli yaptıklarını ben yapmadım söylemedim gece uyurgezerlik sorunu var ayrıca piskolojik şiddet uyguluyor sürekli küfür kıyamet kendini haklı görme acaba bunun çözümü nedir hastalığı varmıdır

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba eşinizin bir değil birden çok sorunu var. Ama bunu kendisinin de kabul etmesi lazım. Öncelikle uyurgezerlik problemi için psikiyatriste gitmeniz gerekir. Diğer küfür, yalan,öfke problemi, psikolojik şiddet gibi sorunları için görüşme yapıp tedavisini sağlarız

12 Ocak 2020 11:21