PM
Soru Sahibi
15 Temmuz 2018 23:24

Öçb ve menisküs ameliyatı sonrası

Hocam merhabalar 9 temmuz da ön çapraz bağ ve menisküs ameliyatı oldum çok şükür o kadar ağrılı geçmedi fakat 5 ve 6. Günlerde calf kısmımda ve baldırda kramp oluştu acaba bir sıkıntı var mı yoksa normal midir bir de duş meselesi için ne dersiniz 1 hafta oldu ve duş almadım henüz doktorum bir spray verdi duşa girmeden önce Sık 10 dk bekle öyle gir dedi onu mu yapayım yoksa su değdirmeden mi duş alayım

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Arsen Arsenishvili
Ortopedi ve Travmatoloji , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi

Merhaba Muhammed bey. geçmiş olsun. ameliyat sonrası ağrılarınızın olması aslında beklenen bir durum. özellikle fizik tedavi süresince da artış olabilir. Hijiyen sağlama konusunda ben kendi hastalarıma bir hafta 10 gün sonra izin veriyorum ancak sizi doktorunuzun dediğinizi yapım. saygılarımla

16 Temmuz 2018 17:05