AG
Soru Sahibi
31 Temmuz 2014 03:22

nefes alinca batma

Hocam Merhabalar benim sorum 5 gundur sol tarafimda kaburga boslugumda nefes alirken uyurkende daha siddetli oluyor batma oluyor kan idrar ve rontgende bisiy cikmadi agri kesicilerle rahatliyorum ne yapmaliyim tskler saygilarimla

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Cem Özcan
Dahiliye - İç Hastalıkları

MERHABA. KAN VE GÖRÜNTÜLEME SONUÇLARINIZ NORMAL ÇIKTIYSA DOKTORUNUZUN VERDİĞİ İLAÇALRA DEVAM EDİN İLAÇLAR BİTTİKTEN SONRA SIKINTILARINIZ DEVAM EDERSE MUTLAKA KONTROLE GİDİN. GEÇMİŞ OLSUN

31 Temmuz 2014 16:53