ua
Soru Sahibi
1 Mart 2014 06:41

ne yapmaliyim

Hocam cok zor durumdayim..nereye baksam aklima hep cinsellik geliyor..inanin ben niye boyle. Oluyorum diye oturup agliyorum .kesinlikle istem disi.. Ne yapmam gerekiyor acaba..bi bayan olarak utaniyorum kendimdem..dusunmemeye calisiyorum.kizimla calisiyorum isimle ugrasim diyorum aklim yine kayiyoor.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Alev hanım, bu durum sizde bir takıntı haline gelmiş olabilir.Takıntıların bir türü ise düşüncelerdir ve bunlar kimi zaman pornografik veya cinsel nitelikli olabilir. Bu bir rahatsızlıktır, utanmanızı gerektirecek bir durum değildir. En yakın uzman klinik psikolog eşliğinde yapılacak bir bilişsel davranışsı terapi ile bu rahatsızlığınızı en aza indirmeniz mümkündür. Eğer takıntılarınız ileri derecede ise, psikoterapi eşliğinde bir ilaç tedavisi gerekebilir. Geçmiş olsun!

1 Mart 2014 08:22