KM
Soru Sahibi
27 Aralık 2018 03:15

Nasıl kilo alabilirim

18 yaşındayım Boyum 1.60 kilom 43 ve bacaklarım çok ince herkes zayıfsın diyor ve bu beni olumsuz yönde etkiliyor iştah açıcı birçok ilaç kullandım ama fayda etmedi bugün 45 isem yarın 43-42 olabiliyorum ben nasıl kilo alabilirim?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar. Yazdığınız verilere göre, sağlıksız denecek kadar zayıfsınız. Öncelikle doktora gidip, kan tahlili yaptırın. Herhangi bir sorun yoksa, bir diyetisyenden size uygun diyet listenizi alın ve uygulayın. Kilo alma süreci, programlı diyet yapmayı gerektirir çünkü. İyi günler

4 Ocak 2019 08:44