KS
Soru Sahibi
10 Ocak 2019 20:59

Muzdarip deli

Hocam ziyaret etmek istiyorum sönük hali 2.5 3 cm uzunluk kalınlık ıse 2 cm ereksiyon hali ise cap 4 cm uzunluk 11 cm erken bosalmak ise cabası 10 senelik evlilik hayatım var ıkı kere evlendim Bırı 2 yıl suan ki esımle 8 yıl sorun ıse bende buyuk ilk bosalma 3 dakika ve sonrası yapma ıstegım gidiyor ne yapabiliriz tesekkur ler sımdıden

2 cevap
Cevaplar (2)

muzdarip bey erken boşalmayla penis boyutu raasında bir ilişki yoktur.erken boşalma probleminiz için bazı tahlillerinize ve bilgilere gereksinim vardır. Birürologveya androlog görüşmnizi öneririm selamlar geçmiş olsun

12 Ocak 2019 15:12
KS
Soru Sahibi

Hocam peki uzualtma calusması hakkın da bilgi alabılırmıyım ben tatmin olmuyorum ki partnerinim/partnaerlerim memnun kalsınlar ameliyat seklinde ıse kac zamanda toparlar Baska Bı bolgede parcA alınıp mı eklenıo tahmini fiyat nelerdır

13 Ocak 2019 06:32

Soner bey ben bu tür cerrahiler yapmıyorum. belki size DR: Bülent ŞEN yardımcı olabilir bunu araştırın

17 Ocak 2019 09:17