CH
Soru Sahibi
5 Aralık 2017 12:04

Müayine etdirmek istiyorum

Merhaba doktor hanım. Benim kızım 5 yaşında ağzında 5 diş çürük. Biberon çürükleri de var.anasteziyle yapılmasına karşıyım.onda da iğne korkusı var.sizin müayine etmenizi isterim.nasıl irtibata geçe bilirim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Fatma Bahar Osman
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Bu yaş grubunda çürükler derin ve hasta uyumunda sıkıntı varsa anestezi ve sedasyon dışında pek bir seçenek malesef yok. Şu an doğum iznindeyin. Geçmiş olsun.

5 Aralık 2017 14:16