ÖM
Soru Sahibi
7 Ocak 2016 17:15

mrh. hocam sizden tahlil sonucumun durumu hakkında bilgi rica ediyorum .

hocam iyi akşamlar *** *** ** tarihli raporumun sonucu beni endişelendirdi aydınlatırsanız çok memnun olurum mümkünse rica ediyorum. vitamin d 25 hidroksi-3 sonuç 6 bu sonuç için ne yapmalıyım

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Osman Şener
Dahiliye - İç Hastalıkları , Alerji Hastalıkları

Bu sorunuzu tetkiki isteyen meslektaşıma yönlendirmeniz daha uygun olur. Saygılarımla

7 Ocak 2016 19:49