BN
Soru Sahibi
1 Temmuz 2010 12:37

mrh ben 25 gun once yara yaktırdım daha sonra biokadin kullandım şimdi neop

mrh ben 25 gun once yara yaktırdım daha sonra biokadin kullandım şimdi neopetran kullanılıyorum biokadini bırakalı yaklaşık 15 gun oldu ama bugun onun renginde koyu renk akıntılar geliyor bu durum normalmidir vücud hala bu akıntıları atması normal akıntılar hangisidir daha ane kadar devam eder bilgi verirmisiniz.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Nevin Özsaraç
Kadın Hastalıkları ve Doğum

yara ile ilgili işlemlerden sonra yaklaşık 1 ay akıntı olur. normaldir. Normal akıntı şeffaf beyaz olur. günde 1 kez çamaşır değiştirme ihtiyacıolan akıntıyı nr kabul ederiz.

1 Temmuz 2010 12:58