HH
Soru Sahibi
15 Temmuz 2010 10:43

Merhaba, ben 20 günlük evliyim. Eşimle birlikte olduğumuzda kayganlık çok f

Merhaba, ben 20 günlük evliyim. Eşimle birlikte olduğumuzda kayganlık çok fazla oluyor, hatta bazen eşim bu sulanma nedeniyle boşalamıyor ya da boşalmakta zorlanıyor. Herhangi bir korunma yöntemi kullanmıyoruz. Acaba bu kayganlığın sulanmanın nedeni ne olabilir? Bu durum hamile kalmamı zorlaştırır mı, kolaylaştırır mı? Eğer doktora görünecek olursam bu şikayetimin tıbbi bir açıklaması var mı? Bilgi verirseniz sevinirim... iyi çalışmalar...

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Nevin Özsaraç
Kadın Hastalıkları ve Doğum

bu tamamen normal bir durum. gebeliğe engel olmaz

15 Temmuz 2010 13:52