BG
Soru Sahibi
25 Mart 2008 21:26

mrb hocam .. benim sorum şu sol gözümün sol yarısında görüntü bulanıklaşıyo

mrb hocam .. benim sorum şu sol gözümün sol yarısında görüntü bulanıklaşıyor..göz kuruması da mevcut ben de..özellikle çok yorulduğumda daha fazla farkediyorum..gözüm kızarıyor sol kısmı ondan sonra içine birşey kaçmış gibi batmalar oluyor ve sonra sol kısmında görüntü bulanıklaşıyor..bu göz kurmasıyla mı ilgilidir acaba ? teşekkür ederim şimdiden hocam..

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Aysun Köylüoğlu
Göz Hastalıkları

evet göz kurumasıyla ilgili.aşırı kaşıntı sonucu oluşabilir. sık kontroller ve ilacınızı devamlı kullanmanız gerekir.ayrıca rutin göz muayenesi ile beyin ve sinir hastalıkları muayenesi iyi olur.geçmiş olsun.

31 Mart 2008 20:22