db
Soru Sahibi
23 Ocak 2009 11:14

Merhaba Hocam bilmiyorum bu mesajımı okuyacakmısınız ama sizden ricam bunda

Merhaba Hocam bilmiyorum bu mesajımı okuyacakmısınız ama sizden ricam bundan sonra size gelen hastalarla daha detaylı ilgilenerek şüphelendiğiniz hastalardan en azından mr istemek.belki böylece ilerde önlenemiyecek hastalıkların önüne geçmiş olunur...

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Aysun Köylüoğlu
Göz Hastalıkları

gerekenle gerektiği şekilde ilgilenip gereken kişiyede mr isteniyor.ayrıca mr istemek gözcünün görevi değil.şüphe varsa beyin cerrahisine hastalar gönderiliyor.iyi günler.

25 Ocak 2009 14:21