YA
Soru Sahibi
14 Haziran 2011 22:22

mrb hocam ben yaklasık 2 aydır kemıklerımde ağrı cekiyorum,sırtımda ön kabu

mrb hocam ben yaklasık 2 aydır kemıklerımde ağrı cekiyorum,sırtımda ön kaburgalarımda bastırınca ağrı dahada şiddetli bır hal alıyor,doktor kan tahlili ve röntgen istedi ve temiz çıktı,sebebinin psıkolojik,sinırsel olabıleceğini söyledı,ama benım ağrılarım devam edıyor,ağrıyı bazen heryerımde hıssedıyorum bazen tek bır yerde,fibromiyoloji olabılır dendi ama benımde kafam karısıyor..yasım 22 sizce ne yapmam lazım..şimdıden tşkler

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Barış Durduran
Aile Hekimliği

ayşe hanım fibromyalji sıkıntı ve strese bağlıdır.sizde böyle bir durum mevcutmudur.bir de kan tahlılınde hangi değerlerınıze baktılar.ASO,CRP,RF bakıldımı.normal ağrı kesıcı dolorex vs içtiğinizde ağrınıza ıyı gelıormu ??bunlar önemli..

21 Haziran 2011 10:34
YA
Soru Sahibi

hocam öncelikle ilginizden dolayı tşk ediyorum...evet hocam ASO,CRP,RF bakıldı..sonuçlar normal değerlerde..kan tahlilide normal durumda...dolorex ilacda yazıldı fakat çok bir fayda gördüğüm söylenemez...streste aslınsa zaman zaman yasıyorum..yaklasık 50 gündür bu ağrılarla yasıyorum..en cok sırt ve belımde oluyor bu ağrılar hocam....zaman zaman tüm vucumda hissedıyorum..ne yapcağmı bilmıyorum artık inanın.

21 Haziran 2011 18:56
Dr. Barış Durduran
Aile Hekimliği

Ayşe hanım fizik tedavi uzmanı bir arkadaşla görüşmenizi tavsiye ederim.ama görüşmeimkanınız yoksa kas gevşetici ve stres giderici bir ilacı beraber kullanmanızı tavsiye ederim .gecmış olsun.

23 Haziran 2011 10:54