GM
Soru Sahibi
9 Temmuz 2010 13:02

mrb doktor hanım benim son adetim 17 mayıs.haziran 22 sinde hamile olduğumu

mrb doktor hanım benim son adetim 17 mayıs.haziran 22 sinde hamile olduğumu fakat su an kesenin gözüktüğünü 2 hafta sonra yeniden gelmemi söyledi bende *** *** ** tarihinde dr a gittim karın bölgesinden baktıgında hala kese gözüküyordu.bu yüzden vajinal muayene ile baktı bebeği gördü fakat bebeğin kalp atışlarının yavaş olduğunu haftaya tekrar gelmemi söyledi.bebeğin durup durmayacağına bakılacakmış.bende sağlık personeli olmama rağmen bebeğime bişey olacak diye korkuyorum .ümidim yok benim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Nevin Özsaraç
Kadın Hastalıkları ve Doğum

1 hafta sonraki kontrolde olay netleşir. ancak olumsuz bile olsa moraliniz bozulmasın. çünkü il 3 aydaki kayıplarda zaten bebeğin ciddi problemi vardır. ondan dolayı gelişmez.

9 Temmuz 2010 15:40