AM
Soru Sahibi
14 Mayıs 2009 17:05

mrb. dişlerimi fırçalarken diş etlerim kanıyor ne yapmalıyımm. eskiden kana

mrb. dişlerimi fırçalarken diş etlerim kanıyor ne yapmalıyımm. eskiden kanamazdı şimdi ise küçük bir darbede hemen kanıyorlar. ilginiz için tşkler 22 yaşındayım

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Arslan, Dişetlerinin kanaması dişetlerinin iltihaplandığının en önemli belirtilerindendir. Bu nedenle en kısa zamanda bir dişhekimine başvurmanızı öneririm. Arzu ederseniz Dentistanbul hastane ve polikliniklerine de bekleriz. Sağlıklı gülüşler dilerim. Dt. Gökhan Yüksel

14 Mayıs 2009 17:15