şb
Soru Sahibi
19 Eylül 2017 19:27

Morarma enfeksiyon döküntü

Merhaba hocam bebeğim 8 aylık bacaklarda morarma oluyor kordiyolojiye muayene olduk bu sıkıntı yok dedi bide idrar yolu enfeksiyonu var bir aydır antibiyotik kullandık 2 kutu kullandık kültürde üreme olmadı ama enfeksiyonu muz hala devam ediyor ciltte kızarıklıklar döküntü şeklinde olmaya başladı hangi doktora götür mem gerekiyor ne hastalığı olabilir

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Mustafa Aydın
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Merhaba kültür sonda ile alınmalı.Antibiyotik döküntü yapmış olabilir Dermatoloji görse iyi olur geçmiş olsun

6 Ekim 2017 01:06