BN
Soru Sahibi
10 Mart 2014 13:33

Migren ataklarım aniden yok oldu,sebebi aldığım Citoles 5mg ilacı mıdır

Dr.bey...20 yaşından beri (şuan 49)muhakkak her hava değişiminde..her regle de...migren attakları yaşıyordum...en az 3 gün yatıyordum...ilaç aldığımda hiç hafiflemiyordu hatta çoğalıyordu...size sorum, 6 aydır günde 1 defa Citoles 5mg kullanıyorum...ve migrenim 5 aydır yok oldu...regle olduğumda yok..hava değişiminde yok...yanı kendimde şaşdım...nasıl olur bu diye???bu ilacı doktorum hafif sakinleştirici olarak verdi bana..günlük takıntılarımı,stresimi azaltmak için..migrenimin kesilmesi Citoles ile alakası ola bilir mi? Ve ben bu ilacı bıraktığımda Mıgren attaklarım geri döner mi???beyindeki Serotonin ( mutluluk hormonu) düzeyini artdırdığı için mi bu ilaç bana iyi geldi?? Sizce bu ilacı devamlı kullanayım mi? Yan etkileri uzun zaman kullanınca olur mu???teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Cemalettin Ekmekcioğlu
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba Nuray Hanım Bu ilacı veren doktorunuzu tebrik ediyorum.İlacın bırakılmasıyla ilgili kararı da yine doktorunuz verecektir.İnşallah bıraktıktan sonra eski ağrılarınız geri dönmez. Geçmiş olsun Dr.Cemalettin EKMEKCİOĞLU

11 Mart 2014 09:11