yb
Soru Sahibi
29 Mart 2017 22:58

Mide küçültme ameliyatı

21 yaşında 165 boyunda 82 kiloyum. polıistik over ameliyatı oldum sol over alındı.daha sonra sağ overde tekrarladı kist . hocam şimdide tiroid de nodül çıktı ve ilaç kullanıyorum kan değerlerimden ötürü. Defalarca diyetisyene gittim kilo vermeye çalıştım fakat veremiyorum. mide küçültme ameliyatı olabilir miyim ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Sn Berhiv Yıldırım, Polikistik Over hastalığı Obeziteyle ilgili bir hastalıktır. Kilo vermekle şikayetleriniz azalabilir. Verdiğibiz bilgilere göre Vücut Kitle indeksi: 30.1 Kg/m2'dir. Vücut kitle indeksiniz 30'un üzerinde olduğu için mide küçültme olabilir. Ancak, yinede kliniğimizde ölçümlerinizi yeniden yapmamız gerekir.

30 Mart 2017 09:35