tf
Soru Sahibi
11 Ekim 2015 21:16

mide kanseri

Hocam oncelikle merhaba babam mide kanseri ileri duzeyde ameliyata alindi hic bir mudahelede bulunulmadi acilip kapandi ameliyat yarasi kapandiktan sonra kemoterapi aldi kemoterapi sonrasi bir hafta sonra amelitat yerinde serce parmak genisliginde acilma oldu hemen gobek deligi ustunde ve icerden diski gelmeye basladi onbesgunluk zamanzarfinda kapanma olmustu yaklasik birbucuk ay sonra tekrar kemetorapi aldiktan ongun sonra tekrar ameliyat yeri delindi ve tekrar diski gelmeye basladi bana bi akil verirseniz hocam minnettar kalirim size

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Menteş
Genel Cerrahi , Proktoloji

Çok zor bir durum Fatih Bey. Kemoterapi ve fistül bakımı dışında yapacak bir şey yok. Üzüldüm. BM

20 Ekim 2015 21:41