DS
Soru Sahibi
12 Mart 2012 21:52

mide bulantısı

hocam iyi akşamlar benim 2 gündür mide bulantısı isal halsizlik ve baş dönmesi var dün doktara gittim serum verdiler ve ornisid diye ilac verdi doktor kullanıyorum fakat baş dönmesi çok var bugün daha da artı ayakta duramayorum dengesizlik ve halsizliki var neden olur mide bulantısı yaparmı kan tahlili sonuçları iyi çıktı ayrıca yarımcı olursanız sevirinm

1 cevap
Cevaplar (1)

İshal ile birlikte seyreden mide yakınmaları çoğunlukla gıda zehirlenmesi sonucu olsa ve ilaç tedavisine iyi yanıt verip 4-5 günde düzelme gösterse de uzun sürmesi durumunda bir gastroenteroloji uzmanı tarafından değerlendirilmek şarttır. Geçmiş olsun.

25 Mart 2012 23:10