BD
Soru Sahibi
18 Temmuz 2016 04:24

mide ağrısı

Hocam iyi geceler, Ara ara midemde ağrıma olurdu çoğunlukla yemek sonrası fakat Cuma gecesi biraz stres yaşadım ondan sonra mide bulantısıda eklendi fakat yediğim hiç birşey kabul etmiyor midem çok ağırlık yapıyor gibi oluyor ve çıkarıyorum.. Hafif öksürükte oluştu yan yatarken ağrım olmuyor fakat ayağı kalktığımda başlıyor ağrım. Mutlaka bir endeskopi yaptırcam bu hafta ama öncesinde nasıl bir yol izleyebilirim? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hayrettin Kundur
Dahiliye - İç Hastalıkları

Sorunuzu geç gördüğüm, ve cevaplamakta geciktiğim için özür dilerim. Umarım geçen sürede size teşhis konulup tedavi düzenlenmiştir, ve iyisinizdir. Şikayetleriniz yoğun bir stres sonrası ortaya çıktığı için öncelikle psikosomatik mide rahatsızlıkları,(bulantı,ağrı vs) olabileceğini düşünüyorum. Yine de bir doktora görünüp dr uygun görür ise öncelikli bir gastroduodenoskopi yaptırmanız uygun olacaktır. Tekrar geçmiş olsun.

25 Temmuz 2016 23:53