AM
Soru Sahibi
1 Mart 2014 17:24

mesaj

selam.yaşım 42 .öncelikle psıkolojık empotans sorunu yaşıyorum.urolojı uzmanlarına gittiğimde bir sorun çıkmadı.psikiyatiriye gitmemi istediler ben antideprasanalr vericekler diye korkuyorum.ayrıca hepatit b ye bağlı karaciğer sirozu var.ve kekeme hastasıyım hayatımda hiç psikiyatriya gitmedim. sorunlarım olduğunu biliyorum .antideprasanlara bağımlı olmakta istemiyorum.yıllardır kekeme olduğum için aşağılık kompleksi hayattan zevk alamama dikkat eksikliği gibi sorunlarım var bu durum cinselliği etkiliyormu bunu sormak istedim. bana tavsiyeleriniz neler şimdiden teşekkür ederim iyi günler ....

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Murat bey, sizin de belirttiğiniz gibi empotans sorununuz muhtemelen kekemeliğe, dolayısı ile özgüven eksikliğine bağlı olabilir. Bu durumda antidepresandan ziyade kendinize biraz zaman tanırsansanız, öncelikle kekemeliğiniz için bir uzmana başvurmanızı öneririm. Kekemelik ve konuşma bozukluğu için alacağınız uygun bir tedavi öncelikle konuşmanızı ardında da özgüveninizi arttıracaktır. Bu da cinsel hayatınızı olumlu etkileyecektir. Biraz zamana ihtiyacınız var, aceleci olmayın. Geçmiş olsun

4 Mart 2014 10:58