AZ
Soru Sahibi
16 Kasım 2018 00:43

merhabalar

Hocam merhabalar benim babamin diyabet seker hastaligindan dolayi ayaklarinda tutulma ve liflerde zedelenme oldu bir gazete okumustum ozon tedavisi bunun icin gecerlimidir yada sizlerin bir tavsiyesi varmi cevap verirseniz sevinirim..

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Yasin Esen
Anestezi ve Reanimasyon

Evet ozon tedavisi şeker hastalığının bu tür yan etkilerini iyileştirmede oldukça fayda sağlar

16 Kasım 2018 23:14
AZ
Soru Sahibi

hocam bu tedavinin yas sinirlamasi varmidir birde babam cok zor yuruyor ve hareket ediyor? Eskisi gibi ayaga kalkip yururmu cvp icin tesekkurler

18 Kasım 2018 03:45
Uzm. Dr. Yasin Esen
Anestezi ve Reanimasyon

Ozon tedavisinde yaş sınırlaması yok. Fakat yılların vermiş olduğu kronik hastalıkları sadece tek bir yöntemle ( ozon tedavisi ) kısa bir sürede toparlamak mümkün değ ildir. Ozonun yanına başka tedavi yöntemleri eklenmeli ve uzun soluklu bir tedavi planı yapılmalıdır

18 Kasım 2018 13:56