SS
Soru Sahibi
18 Aralık 2010 17:08

Merhabalar, yaklaşık 6 7 ayı geçkin diş teli kullanıcısıyım. Dün sabah diş

Merhabalar, yaklaşık 6 7 ayı geçkin diş teli kullanıcısıyım. Dün sabah diş tellerim analiz için çıktı braketler ile eskisine göre cok aşırı derecede düzelme var fakat üst dişimin ortasında hafif derece boşluk var acaba braketler çıktıktan sonra tekrar braket takılıyıp devam edilecekmidir? Yoksa daha farklı bir yöntemmi uygulanacak. Braketler ile '' retainer '' kullandım üst dişlerim için. Bundan sonra nasıl bir tedavi ilgilecek acaba, teşekkürler. Bu arada yurtışında yaşıyorum. Sevgiler,

1 cevap
Cevaplar (1)

Bir süre daha hekiminiz retainer ile devam ettirecektir.Zaten doktorunuz üst ön dişler arası diastema(boşluk,aralanma) ile tedavinizi sonlandırmaz.GEÇMİŞ OLSUN.

18 Aralık 2010 20:33