PF
Soru Sahibi
26 Mayıs 2020 01:03

Merhabalar hocam

Kutay hocam merhaba bir sorum olacaktır bir gebelik testi birden fazla durumu gösterir mi yani 25 inde gebelik testi yapılmış olsa hem 12 hem 14 hem 16 hem 21 gün öncesini gösterir mi <2 çıkmıştı ardından duphastom ile kanama görüldü adet olmamıştım o tarihlerde kullanırken ilacı oldum . Kanama geldiğime göre gebelik yoktur değil mi doktorları Başkan ilişki olmadıysa gebelik yoktur deme yorumları nedir bir de hocam yanş adet olunduğuna göre gebelik Yok demek adetten sonra ilişki olmadıysa gebelik Yok demek değil mi adet öncesi hepsi artık sıfırlanmıştır değil mi ardından dediğim tarihlerden minimum 42 maksimum 49 gün sonda karındns usg oldum bi şey sen çıkmadı

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kutay Biberoglu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gebelik olasılığı sıfır. Şüpheli ilişki ile kan beta hCG arasındaki sürenin en az 10 gün olması yeterli. Daha çok bilgilenmek için blog.drkutaybiberoglu.com, www.drkutaybiberoglu.com, doktorsitesi / facebook / instagram / youtube biberoglu linklerinde bulacağınız video ve makalelere ulaşabilirsiniz.

26 Mayıs 2020 10:33