DY
Soru Sahibi
31 Ekim 2007 21:04

Merhabalar..ben 3 sene önce yumurtalık kistinden ameliyat geçirdim.O zamand

Merhabalar..ben 3 sene önce yumurtalık kistinden ameliyat geçirdim.O zamandan beri yorulduğum zaman sağ kaburgalarımın bittiği yerde bir ağrı oluşuyor.İnternette okuduğum bir makalede o bölgedeki ağrı+sırtta ağrı (ki sırtım da özellikle yorulduğumda,terlediğimde ve çok ayakta kaldığımda ağrıyor) vb.şikayetleri safra kesesiyle ilgili olabilir diye yazıyordu?Sizce benimki bununla alakalı olabilir mi?Değilse o bölgedeki ağrı neden kaynaklanabilir?Şimdiden çok teşekkür ederim.yaş 25.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Erdoğan Dinçal
Pratisyen Hekimlik

olabilir ancak safra kesesine ait tetkik ve muayene yapılması gerekir ultrason kan tetkiki v.s ayrıca böbrek kaynaklı olabilir tetkik ve muayene yapmak gerekir yada tekrar yumurtalık kisti yönünden değerlendirilmelidir.Ayrıca üşütmenize bağlı kas ağrısı olabilir.imkanınız ve zamanınız varsa bir doktora müracaat edin saygılarımla.

2 Kasım 2007 11:10