BM
Soru Sahibi
18 Haziran 2010 21:55

merhabalar 38 aylık oğluma daha öncede tuvalet eğitimi vermiştim ama kıyam

merhabalar 38 aylık oğluma daha öncede tuvalet eğitimi vermiştim ama kıyametleri kopardı bez diye özellikle dışarı çıkarken istiyor korkuyormusun diyorum evet diyor ona korkmaması gerektiğini anlatsamda o ısrar ve inat tavırlar sergiliyor bugün oyunla bezini çıkardık ve kilot giydirdim çişini klozete yapıyor kakasınıda yapıyor ama bez istedi kalmadı dedim öğlen uyumadı bez istedi bağlamadım uyudu bu durumda gece o uyuduktan sonra bezleyip uyanmadan çıkarmalımıyım dışarı çıkınca ne yapmalıyım

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ahmet Çevikaslan
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Merhaba Web sitemizde http://www.cocukajandasi.com/kose_yazisi.php?id=20&yid=3 adresinde yer alan makaleyi öneririm.

20 Haziran 2010 20:28