GF
Soru Sahibi
15 Ağustos 2010 12:35

Merhaba Ahmet Bey..Benim 26,5 aylık bir oğlum var.Tuvalet eğitimine başladı

Merhaba Ahmet Bey..Benim 26,5 aylık bir oğlum var.Tuvalet eğitimine başladık.5-6 aydır buna hazır olduğunu belli ediyordu.Şu an küçük tuvaletini altına kaçırmadan söylüyor;ama büyük tuvaletini yapmaktan çekiniyor.bir köşeye gidip üzerine ya da bezletip beze yapıyor ya da tutuyor.Bana sanki korkuyor gibi geliyor.bu durum neden kaynaklanıyor olabilir, en sağlıklı nasıl atlatabiliriz,neler yapmalıyız?saygılar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ahmet Çevikaslan
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Merhaba www.cocukajandasi.com sitemizde yer alan aşağıdaki makaleden yararlanabilirsiniz. http://www.cocukajandasi.com/kose_yazisi.php?id=20&yid=3 Kolay gelsin.

15 Ağustos 2010 14:20