UM
Soru Sahibi
17 Nisan 2021 12:44

Merhaba Hocam

İyi günler hocam ben Size bir şey danışmak istyorum günlerdir düşünüyorum psikolojim bozuldu yardım eder misiniz ben 23 şubatta kıyafetiz sürtünme ilişki yaşadım ilk defa ten tene temas mevcuttu ama hiç bir şekilde sprem bana gelmedi zevk suyundan ve ucunda sprem vardir diye dusundum peçeteye boşaldi çok korktum hamile kalırım diye sonra iliksden 14.gün sonra ve 43.gün sonra kanda gebelik testi yaptırdım negatif çıktı o ara da doktor tarlusal vermişti onunla adet oldum 43 gün sonra ultrasonà da girdim bir şey yok dedi doktor artık hamileliği aklımdan atmalı miyim kesinlikle şimdiden çok teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Semra Çapar
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sonrasında bir ilişkiye girmediyseniz kesinlikle hamile değilsiniz.

17 Nisan 2021 12:54