yk
Soru Sahibi
1 Ağustos 2014 20:32

Merhaba hocam kardeşim ilik kanseri

3 yaşında kardeşim ilik kanseri ne yakalandı 6 ay oldu hocam şu an 3 buçuk yaşında yoğun bakımda kalıyo her gün kan veriliyo hocam annem le babamn iliği tutmadı hocam şimdi biz kardeşlerin aldılar inşallah hocam benimki tutar ablam ve abilerimden bi benim kanım tutuyor doktor lar uygun iliğin bulunması lazım diyorlar yoğun bakımdan çıkartalım diyoruz doktor olmaz diyo ama hocam oraya girdi daha kötü oldu yüzü gözü şişmiş hocam sizce iyileşir mi kurtulma şansı var mı hocam daha çok küçük şimdiden teşekkürler hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Menteş
Genel Cerrahi , Proktoloji

Hematoloji uzmanının fikrini almanız gerekiyor Kübra hanım. Sevgiler... Prof. Dr. B. Bülent Menteş www.colo-proctology.com (*** *** ** (*** *** ** (sekreter mobil tel)

2 Ağustos 2014 10:08