GM
Soru Sahibi
25 Nisan 2008 23:33

merhaba doktor hanım.Benim sağ kulağımda çınlama uğultu ve işitme kaybı var

merhaba doktor hanım.Benim sağ kulağımda çınlama uğultu ve işitme kaybı var.Üç seneden beri bu şikayetlerim devam ediyor KBB Uzmanları meniera teşhisi koydular baş dönmelerim oluyor bir çok ilaçlar kullandım ama nafile bir türlü iyileşemedim.Sizden ricam bu hastalığın akupunkturla bir tedavisi olabilirmi?Lütfen bana yardımcı olabilirseniz size minnettar kalırım.İyi çalışmalar dilerim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Şükran Akdeniz
Pratisyen Hekimlik

Değerli hastamız, menier raharsızlığınız olduğunu belirtiyorsunuz.Geçmiş olsun.Bizim tedavi protokolümüzde akupunktur ve nöral terapi ,ozon. manyetik alan tedavisi de var. Sizinle karşılıklı konuşup geçmişde geçirdiginiz hastalıklar,ameliyatlar,ve diğer hastalıklarınızla ilğili geniş bilgi edinmemiz gerekiyor. yalnız, şunu söylemeliyim, bu tedavi metodları ile oldukça iyi sonuçlar alabileceğimizi düşünüyorum.internet sitem:www.drsukranakdeniz.com. buradanda bilgi alabilirsin. geçmiş olsun.acil şifalar dilerim. cavabımım geçikmesinden dolayıda tekrar özür dilerim. saygılarımla. uzm. dr.şükran akdeniz

29 Nisan 2008 18:36