SS
Soru Sahibi
4 Eylül 2010 07:06

merhaba benim doğduğumdan beri ön iki dişimin arası açıktı.sanki dahada açı

merhaba benim doğduğumdan beri ön iki dişimin arası açıktı.sanki dahada açılıyo gibi geliyo bana herkes dalga geçiyo sinirim bozuldu taktım dişime gülerken ağzımı açamaz oldum.bunun bi tedavisi varmı acaba aralık doldurulabilirmi bunu merak etmiştim.cevaplarsanız sevinirim teşekkürler iyigünler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Burak Akbaş
Diş Hekimi

En iyi çözümün Laminate Veneer ,yani yaprak porselen olacağını düşünüyorum ,bu yöntenle dişlerinizde zarar görmiyecektir ,Çokta güzel olur .Saygılarımla.

4 Eylül 2010 10:41